Najlepsze porady i informacje o zakładach bukmacherskich

Wydawać może się, że nie ma czegoś takiego jak pewny zakład bukmacherskich, gdzie gracze mogą być pewni wygranej. Z takim zjawiskiem można jednak w świecie zakładów bukmacherskich się spotkać, pomijając rzecz jasna ewentualne pomyłki samych bukmacherów. W razie takiej pomyłki najczęściej zakład zostanie rozliczony w taki sposób, jak gdyby został po prostu anulowany. Mowa tutaj jednak o zupełnie innych przypadkach, w których to gracz sam wyszukuje kursów, które dają mu szansę na taką właśnie wygraną. Idea takiej strategii jest dosyć prosta, mianowicie chodzi o obstawienie wszystkich możliwych zdarzeń, w taki sposób aby niezależnie od wyniku nadal móc cieszyć się wygraną.

Zobacz również:

Pewne zakłady bukmacherskieWygrana będzie tutaj raczej niska, w porównaniu do standardowych zakładów bukmacherskich, aczkolwiek mamy tutaj możliwość uzyskania pewnej wygranej. Aby było to możliwe konieczne jest wyszukanie odpowiednio wysokich kursów, przy założeniu jednoczesnej niskiej marży bukmachera przy konkretnym rodzaju zakładów bukmacherskich. Korzystną sytuacją jest oczywiście przypadek gdy na dane zdarzenie wystawione są dosyć wysokie kursy co ułatwia grę w taki sposób. Zawsze też okazji poszukiwać można na giełdzie zakładów bukmacherskich gdzie zawrzeć można część zakładów. Obstawić należy oczywiście wszystkie możliwe kombinacje. Najmniejszą liczbą będzie dwa, ale wartość ta może się zwiększać.

Przy obstawianiu zdarzeń z większą ilością kombinacji pomocne mogą być specjalne wzory, które ułatwią odpowiednie rozdzielenie kapitału, który zostanie przeznaczony na grę. Wysokość wygranej także uzależniona jest od wyniku obstawianego zdarzenia sportowego, ale w istocie stanowić będzie różnicę pomiędzy wysokością kursów na poszczególne zdarzenia sportowe. Obstawienie wszystkich możliwych zdarzeń może być niekiedy dosyć trudne. Nie można mówić o tym sposobie gry jako o strategii, z której można korzystać praktycznie zawsze, chociaż istnieje możliwość wyszukiwania tylko takich zdarzeń sportowych które będą spełniać warunki takiej gry. W obliczeniach należy wziąć pod uwagę oczywiście kwotę podatku od wygranej czy też ewentualne marże pobierane w przypadku giełdy zakładów bukmacherskich.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>